Top Havuzu Fiyatları İşletme Maliyetleri

Top Havuzu Fiyatları İşletme Maliyetleri

Genel olarak oyun salonları haricinde bu sektöre dışardan ilgi duyan biriyseniz işte size fırsat.

Öyle düşünüldüğü gibi çok yüksek maliyetler olmadan sizinde bir işletmeniz olabilir.Öncelikle bu işe girmeyi düşünüyorsanız yapmanız gerekenleri aşağıda sıralıyoruz.

 • Kiralama yapılacak lokasyonun incelenmesi.Kira giderlerinden önce çok fazla kolon olmaması tavan yüksekliğinin minimum 2.40 olmasına dikkat edin.
 • Kira sözleşmesini yapmadan önce belediyeden ve ya binadan izin çıkıp çıkmayacağını öğrenmeniz.
 • Isıtma,soğutma,yangın çıkışları bunlar belediyeler tarafından aranan özelliklerdir.
 • m2 ‘nin dükkan hariç soft play ve ya top havuzuna ayırmayı düşündüğünüz bölümün minimum 25 m2 den yüksek olmasına özen gösterin.
 • Zemindeki sorunları dert etmeyin tatami ile tüm girinti çıkıntılar yok edilebilir.
 • Aydınlatmaya özen gösterin beyaz ışık kullanmayın mümkün ise gün ışığı kullanın.
 • Kafeterya velilerin bekleme bölümünü önemseyin.
 • Sigara içilebilir bir alan hazırlamayı unutmayın.

Bu bilgiler ışığında işe başladınız.Sıra geldi fiyatlandırma kısmına ki bu kısım tüm işletmecilerin en önemsemediği bölüm ucuz olsun hemen bitsin bende kazanmaya başlayayım.Burda doğru kararlar vermek sizi gelecekte olma ihtimali olan sorunlardan koruyacaktır.Çin ve ya ithal ürünlerden uzak durmanızı kesinlikle öneriyoruz.Sebebi ise ithal eden firmaların bile tamir etmeyi başaramadığı ürünlerle baş başa kalmanız.İçerisinde kullanılan motor ve rediktörlerin çok eski model oluşu ilkel yöntemlerle imal edilen makinalar başınızı çok ağrıtacaktır.

Top Havuzu Fiyatları neye göre belirlenmektedir ?

M2 burda fiyatı belirlemektedir.Örnek olarak 30 M2 bir alanın maliyeti takribi olarak çok özel istekleriniz olmaz ise 10.500 TL’sı bandında seyredecektir.Bu fiyat durumunu etkileyecek hususlar spiral kaydıraklar,tüneller,elektronik soft play gibi ekstralardır.

Top havuzu kazanç durumu nasıldır ?

Top havuzunda kazanç tablosu tamamen işletmeyi açmayı düşündüğünüz yerdeki çocuk potansiyeline bağlıdır.Jetonlu oyun grubuna göre çok daha kazanç ve geri dönüşüm alacağınıza emin olabilirsiniz.

Top havuzu fiyatları işletme maliyetleri

İşletme maliyetleri içerisinde neler vardır bunlara bir göz gezdirelim

 • Kira – tesisat giderleri (ısıtma-soğutma-elektrik-su)
 • Boya – Dekorasyona
 • Reklam

Bu kalemler doğru ve en minimize edilmiş şekilde ilk adımlarınızı attığınız takdirde kazanımlarınız yüksek olacaktır.Bunlara dikkat etmeyi unutmayınız.

Top havuzu fiyatları işletme maliyetleri için bizden detaylı bilgi almak isterseniz bilgi@pingamepark.com adresine mail atabilirsiniz.

top havuzu fiyatları top havuzu fiyatları işletme maliyetleri top havuzu fiyatlarıtop havuzu fiyatları işletme maliyetleritop havuzu fiyatlarıtop havuzu fiyatları