Top havuzu minderi tatami ve eva

Top Havuzu Minderi

 

Top havuzu minderi:

Toksik madde içermeyen EVA (etilen vinil asetat) köpükten yap-boz kareler şeklinde çok amaçlı ve Etil Vinil Asetattan mamül olup esnek bir yapıya sahiptir. Geri dönüşümlü, son derece sağlıklı, bakteri üretmeyen, bir çok sanayide kullanılan bir üründür.

Tatami Minderi:

Tatami yumuşak yer minderlerimiz birbirine geçmeli, kalın ve yumuşak, toksik madde içermeyen sağlam EVA maddeden yapılmaktadır. Tatami minderleri yumuşak ve rahat bir ortam yaratmak istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Kurulumu pratik, kaldırılması ve saklanması ise çok kolaydır. Kullanım yerlerini şu şekilde sıralanabilir:
• Anaokulu ve ilkokullar
• İç mekan oyun parkları
• Hastane ve sağlık kuruluşları
• Kreşler
• Müzeler
• Bekleme salonları
• Spor salonları
• Fiziksel rehabilitasyon merkezleri
• Hatta eviniz!

Ürün İçerikleri: Tatami minderler 100 cm x 100 cm ölçülerinde, 13 ve 26 mm kalınlıklarda imal edilmektedir.

 

Kullanım Alanları: Eğer çocuk sahibiyseniz her çocuğun bir oyun alanına sahip olması gerektiğini bilirsiniz. Emeklemeye başlamış bir bebek, yürümeyi yeni öğrenen bir çocuk veya yerde yuvarlanmayı seven bir çocuk olsun ihtiyacınız olan şey aynıdır; tatami yer minderleri. Tatami minderleri halının üzerine sererek ya da doğrudan betona döşeyerek kullanabilirsiniz. Tatami minderler yumuşak, su geçirmez, temizlemesi kolay toksik olmayan EVA malzemeden üretilmektedir. Aşağıda tatami minder kullanılarak soğuk ve renksiz bir odanın nasıl renkli ve sıcak bir oyun alanına dönüştüğünü görebilirsiniz.
Eğer evde spor yapma keyfiniz yaşamak ve zemininizi korumak istiyorsanız Tatami yer minderleri tam sizin ihtiyacınız!
Tatami yumuşak yer minderleri çocukların yoğun olarak bulundukları sınıflar, kreşler ve oyun alanları için idealdir. Toksik değillerdir, sağlam ve temizlemesi kolaydır. Minderlerimiz ayrıca halı alerjisinin problem olduğu durumlarda toz maytlarını tutma konusunda bir alternatif olarak kullanılabilir. Tatami yumuşak yer minderleri ayrıca geçici olarak kullanılacak olan mekanlar için (çocukların müzik ve dans gösterileri gibi) oldukça mantıklı bir seçimdir. Çünkü minderlerimizin kurulumu, temizliği ve toplanması çok kolaydır. Minderler her bir çocuk için tek tek ya da birden fazla çocuk için birkaç parça birleştirilmiş olarak ta kullanılabilir. Canlı renklerdeki yumuşak zemin kaplamaları çocukların eğlenceli bir şekilde öğrenmeleri için mükemmeldir. Ayrıca, öğrenmeyi kuvvetlendirmek amacıyla matların üzerine harfler, rakamlar ya da çocukların isimleri de eklenebilir.