Çarpışan Araba 42 Pist Lunapark Takımları ve Lunapark Malzemeleri

Çarpışan Araba 42 Pist Lunapark Takımları ve Küçük Lunapark Takımları

Çarpışan araba 42 pist imalatı yapmaktayız.İsteğiniz doğrultusunda 36-42-64-72-90 pist çarpışan araba pistleri üretmekteyiz.Pist içerisine talebiniz doğrultusunda 2. el yada sıfır elektrikli çarpışan araba üretebiliyor ve ya ithalatını yapabilmekteyiz.

Çarpışan Araba 42 Pist

Çarpışan Araba 42 Pist

lunapark takımları

lunapark malzemeleri küçük lunapark makinaları çarpışan araba 2 kişilik

 

 

 

 

Küçük lunapark makinaları konusunda bizden olmayan bir ürün talebindede bulunabilirsiniz.

Satış sonrası teknik destek ve yedek parça

Firma olarak lunapark malzemeleri ve küçük lunapark takımları satış ve sonrası sorunları müşterilerimizden oldukça çok duymaktayız.Firmaların sorumsuzlukları ve müşteriyle ilgilenmedikleri ile alakalı geri dönüşler biz üreticileri üzüyor.Fakat bizim en değer verdiğimiz şey müşteri memnuniyetidir.İmalatta ve sonrasında sorun yaşanmaması adına tüm kontrollerimizi yaparak ürün teslim etmekteyiz.

Yükleme ve kurulum kısmında asla müşterilerimize bir yük bindirmemekteyiz.Kurulum ekibi gelerek hiçbir personel yardımı istemeden işlerini yapmaktadır.En büyük önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir.

Çarpışa Araba Pisti Bakım için ilk kurulum sonrası toz atma işlemi yapılır ve araçların zararı en aza indirilir.Gereğinden fazla toz atıldığı takdirde araçlar drift yapar buda sürüş keyfini kişiye göre azaltır ve ya çoğaltmaktadır.

Hergün mob yaparak temizlik kısmını halledebilirsiniz.Hergün mutlaka ağları kontrol etmelisiniz.Bunun dışında tampon civata kontrolleri yapılmalıdır.Çarpışan arabalarınızın günlük lastik basıncı ve civata kontrollerini yaparak küçük kazalardan doğacak yaralanmaların önüne geçebilirsiniz.

Küçük lunapark makinaları konusunda mutlaka bize danışarak destek alabilirsiniz.Bunun için mail ve ya telefon desteği almanız yeterli olacaktır.

Pistimizin termin süresi 25 gündür.Kurulum süresi yaklaşık 4 gündür.Alıcıya düşen kısım elektrik tesisatının mutlaka hazır olması gerekmektedir.

 

Paylaş :

İlgili Yazılar

Çocuk Gondolu

Çocuk Gondolu

ÇOCUK GONDOLU12 Kişilik minilunapark takımı Çocuk Gondolu İmalatımız Satış ve…

Sekolin 12 kişilik

Sekolin 12 kişilik

Sekolin 12 kişilik Minilunapark Takımı Özel ve boya ve işçilik…