Parti evi ve oyun evi açarak gelir sağlamak

Parti evi ve oyun evi açarak gelir sağlamak ;

Son zamanlarda müşterilerimizin isteği bu tip işletmeler olmaktadır.İlk zamanlarda anaokul mantığında başlayan bu sokak arası ve ya merkezlerde kurulan eğlence merkezleri artık doğum günü ve ya çocuklar için küçük çaptada olsa eğlence merkezlerine dönüştü.Talep görmesinde ki en büyük sebeplerden biri ise malesef çağın getirdiği karmaşa içerisinde çocukların oyun oynayabileceği alanların kalmamasından dolayı bu tip işletmelerde hem çocuklar hemde anneler sosyalleşmektedir.

Parti evi ve oyun evi maliyeti ;

Son 3 yılda yaklaşık 30’a yakın lokasyon kurduk.Maliyet oranlarıda tamamen müşterilerimizin alanlarının m2’si ile doğru orantılı olmakta.

Fakat az da olsa fikir sahibi olabilmeniz açısından m2 bazlı fiyat ve resim örneklemesi yapacağız.Burda maliyetten çok lokasyon ve çevrede bulunan çcocuk popülasyonu çok önem teşkil etmektedir.

parti evi ve oyun evi parti evi oyun evi

Kimler bu işi yapabilir ?Bayanlara ek iş olanağı ;

Genel olarak müşteri potansiyelimizi incelediğimizde kendi ailesine ek gelir isteyen bayanların seçtiği bir meslek bölümü olmakta.Kanımızca bayanlar bu sektörde erkeklere ve büyük işletme cirolarına göre çok daha başarılı olmaktadır.Müşteri  ilişkileri ve çocukla olan iletişim seviyesinin yüksek oluşundan kaynaklı olarak kazancı artırmaktadır.

Parti evi ve oyun evi maliyetletleri ;

Oyun evi maliyet kalemlerini basitçe şöyle sıralayabiliriz ;

  1. İşyeri kirası
  2. Bakım ve onarım masrafları
  3. Ruhsat (belediyelere göre değişiklik göstermektedir)
  4. Basitte olsa içerisinde bir cafe yapılması
  5. Top havuzu ve diğer plastik aksesuarlar
  6. Reklam giderleri ( sosyal medyadan hiçbir ücret ödemeden kurulan sayfalarla müşteri bulma olasılığınız %100’dür.)
  7. Anaokul öğretmeni (tavsiyedir zorunlu değildir.)

Bu yazılan kalemlerin minimum tutarı ilk işi açmak için 15.000 TL’dir.Bu tutar işletme sahibinin istekleri doğrultusunda çok daha yüksek rakamlara erişebilmektedir.

Parti evi açarken nelere dikkat etmelisiniz ;

Lokasyon en önemli faktördür.Okula yakınlığı,oturum alanlarına yakınlık,ulaşımın kolaylığı bunların hepsi önemli faktörlerdir.Örnek vermek gerekirse çok ucuza büyük bir işyeri tutmaktansa daha pahalı bir rakama küçük işletme kiralamak size daha fazla fayda sağlayabilir.

Herhangi bir soru ve desteğe ihtiyacınız olur ise iletişim bölümümüzden bizlere mail atabilir ve ya gsm numaralarımından bizlere ulaşabilirsiniz.

Tasarım desteğimizle hayalinizde ki parti evi ve oyun evinizi açmanızı sağlayabiliriz.

 

Paylaş :

İlgili Yazılar

Çocuk Gondolu

Çocuk Gondolu

ÇOCUK GONDOLU12 Kişilik minilunapark takımı Çocuk Gondolu İmalatımız Satış ve…

Sekolin 12 kişilik

Sekolin 12 kişilik

Sekolin 12 kişilik Minilunapark Takımı Özel ve boya ve işçilik…