Çarpışan Araba 72 pist Lunapark takımları ve Lunapark Makinaları

EğerÇarpışan araba 72 pist

Çarpışan araba 72 pist imalatı yapmaktayız.İsteğiniz doğrultusunda 36-42-64-72-90 pist çarpışan araba pistleri üretmekteyiz.Pist içerisine talebiniz doğrultusunda 2. el yada sıfır elektrikli çarpışan araba üretebiliyor ve ya ithalatını yapabilmekteyiz.

Çarpışan Araba 72 Pist Çarpışan Araba 72 Pist

Pistimizin termin süresi 25 gündür.Kurulum süresi yaklaşık 4 gündür.Alıcıya düşen kısım elektrik tesisatının mutlaka hazır olması gerekmektedir.

lunapark makinaları lunapark takımları küçük lunapark makinaları çarpışan araba pisti

Küçük Lunapark Makinaları

Satış sonrası teknik destek ve yedek parça

Firma olarak lunapark malzemeleri ve küçük lunapark takımları satış ve sonrası sorunları müşterilerimizden oldukça çok duymaktayız.Firmaların sorumsuzlukları ve müşteriyle ilgilenmedikleri ile alakalı geri dönüşler biz üreticileri üzüyor.Fakat bizim en değer verdiğimiz şey müşteri memnuniyetidir.İmalatta ve sonrasında sorun yaşanmaması adına tüm kontrollerimizi yaparak ürün teslim etmekteyiz.

Yükleme ve kurulum kısmında asla müşterilerimize bir yük bindirmemekteyiz.Kurulum ekibi gelerek hiçbir personel yardımı istemeden işlerini yapmaktadır.En büyük önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir.

Çarpışa Araba Pisti Bakım için ilk kurulum sonrası toz atma işlemi yapılır.Araçların zarar görme ihtimali azaltılır.Fazla toz atılması kayma yapar ve sürüş zevkini yüksek oranda etkiler.Eğerki fazla atılma yapıldıysa pisti yıkamanız ve ya nemli bir mobla silmeniz önerilir.

Hergün mob yaparak temizlik kısmını halledebilirsiniz.Ağların sık sık kontrolü gereklidir..Bunun dışında tampon civata kontrolleri yapılmalıdır.Çarpışan arabalarınızın günlük lastik basıncı ve civata kontrollerini yaparak küçük kazalardan doğacak yaralanmaların önüne geçebilirsiniz.

Küçük lunapark makinaları konusunda mutlaka bize danışarak destek alabilirsiniz.Bunun için mail ve ya telefon desteği almanız yeterli olacaktır.

Paylaş :

İlgili Yazılar

Çocuk Gondolu

Çocuk Gondolu

ÇOCUK GONDOLU12 Kişilik minilunapark takımı Çocuk Gondolu İmalatımız Satış ve…

Sekolin 12 kişilik

Sekolin 12 kişilik

Sekolin 12 kişilik Minilunapark Takımı Özel ve boya ve işçilik…