Kategoriler

Super Bike 2 Simulasyon Jetonlu Oyun Makineleri

Super Bike 2 Simulasyon

Jetonlu Oyun Makineleri

Super bike 2 simulasyon Tamamen özel olarak hazırlandı.Bir motor yarışından beklenilen herşey sizler için özenle test edilerek yapıldı.

super bike 2 simulasyon

Polyesterin şaseye oturtulması özenle yapılmıştır herhangi bir sürtme ve kırılmanın önüne geçmek için somunlu perçinler kullanılarak ürünün montaj ve demonte ömrü uzatılmıştır.

Ürün içerisinde kullanılan malzeme birinci kalite boya ve polyesterdir.

Aydınlatmalar tamamen özel üretilmiştir.

super bike 2 simulasyon

Ürün içerisinde kullanılan ışıklandırma tesisatı Türkiye’de yapılan üretimlerde maliyetten kaçan üreticiler yerine tamamen usta ellerle maliyete bakılmasızın özenle yapılmıştır

jetonlu oyun makineleri

Motor lastiklerinin altına parlak ve solmayan çeta kullanılmıştır.Bu sayede daha dikkat çekici bir görüntüye kavuşturulmuştur.

super bike 2 simulasyon

Super bike 2 simulasyon ürün yan kapak boyaları tamamen simli ve gümüş boya atılarak yapılmıştır. Ürün içersinde potansiyometre yerine hareket sensörü kullanılmıştır. Bu sayede herhangi bir arıza durumunda sadece konulan kutunun değişimi ile bu sorun aşılmaktadır. Servis butonları özenle hazırlanmıştır. Ürün içerisinde ki kablolama tesisatının döşenmesi nizami şekilde Pingame Park kalitesi ile yapılmaktadır. Tamamen yerli parçalar kullanılmıştır.Bu sayede parça sorunu ortadan kalkmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jetonlu oyun makineleri

Alt ışıklandırma tesisatında kendi yaptığımız hateketli kitimizi kullanmaktayız.Bu sayede ileri akış sağlanarak daha hareketli bir görüntü oluşturuyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diğer ürünlerimizi görmek isterseniz