Yurtlar için zaman devresi jeton ve ya para ile çalıştırma

Yurtlar için zaman devresi

Öğrenci yurtlarında ki en büyük sorunlardan biri öğrencilerin çamaşır makinalarını ve kurutma makinalarını düzensiz kullanarak tüketimi artırmasıdır.

Bu durumun önüne ise zaman devresi kutuları ile geçebilirsiniz.Zaman devresi kutularımız sayesinde çamaşır makinalarınız gereğinden fazla çalışmaz ve maliyetleri size külfet olmaktan çıkar.Sizde bu sayede daha kaliteli hizmet verebilirsiniz.Kısa zamanda hem makinalarınızı değiştirebilir hemde para kazanabilirsiniz.

yurtlar için zaman devresi

Yurtlar için zaman devresi çalışma prensibi ;

Ürün içerisinde size yeterli oradan özellikler sunmaktayız.Bunlar içerisinde 1TL’den 10’TL Ye kadar para ve ya jeton atarak farklı süreler

vererek çalıştırabilirsiniz.Bu size ne sağlar ;

Örnek olarak çamaşır makinanızın farklı programlarda size daha fazla kazandırarak çalışmasını sağlar.

Kurutma makinanız boşuna çalışmaz.Örnek ise şöyledir;

Normal zaman devreleri sadece belli dakika aralıklarında çalışmaktadır.Fakat bu yazılım sayesinde 1TL’ye 40 DK çalıştırırken 3 TL’ye 3,5 saat çalışma aralığı belirleyebilirsiniz.
Kutu içerisinden fiş priz sistemi hazır gelmektedir.

Bu sayede montajını kolayca kendinizde yapabilirsiniz.Kontaktörlü model’i sipariş etmeniz tarafımızdan önerilir sebebi ise kontaktör kartı koruyarak ömrünü uzatmaktadır.

Bilgi için bize bilgi@pingamepark.com adresinden ulaşabilirsiniz.Telefon : 0212 438 8110-0505 20979 40 nolu telefonlardan da ulaşabilirsiniz.

Paylaş :

İlgili Yazılar

Çocuk Gondolu

Çocuk Gondolu

ÇOCUK GONDOLU12 Kişilik minilunapark takımı Çocuk Gondolu İmalatımız Satış ve…

Sekolin 12 kişilik

Sekolin 12 kişilik

Sekolin 12 kişilik Minilunapark Takımı Özel ve boya ve işçilik…